Sztabki złota na prezent

Sztabki złota na prezent

Szukasz wyjątkowego prezentu dla niesamowitej osoby? Chcesz, aby podarunek zrobił dobre wrażenie, udowodnił, że jesteś kreatywny albo po prostu zwrócił się w przyszłości z nawiązką? Nie kupuj zabawek, niepraktycznych przedmiotów oraz odpuść sobie podarowanie tracących na wartości pieniędzy. Zamiast tego podaruj komuś coś wyjątkowego, cennego i trafionego. Podaruj bliskiemu złoto w sztabce lub monecie.

CZYM JEST PERSONALIZACJA ZŁOTEJ SZTABKI

Personalizowana sztabka złota to, zgodnie z nazwą, sztabka złota z własnym nadrukiem. Producent takiego czystego złota drukuje wszystko cokolwiek sobie zażyczy nabywający. Może to być grafika lub słowna dedykacja, którą chcemy przekazać obdarowywanej osobie. Taki prezent można podarować niezależnie od okazji, np. chrześniakowi z okazji chrzcin, żonie na rocznicę ślubu czy córce na osiemnaste urodziny.

SZTABKA ZŁOTA JAKO PREZENT NA KOMUNIĘ, CHRZEST CZY URODZINY

Personalizowana złota sztabka to idealny prezent, który na pewno zostanie odebrany jako coś wyjątkowego, osobistego i pięknego. Zamiast kupować kolejną zabawkę, łańcuszek czy kolczyki, albo po raz kolejny wręczać kopertę z pieniędzmi, zaskocz wszystkich gości oraz samego gospodarza (np. jubilata) i wręcz mu ten niesamowity, alternatywny prezent. Gwarantujemy, że ten prezent idealny, jakim jest złoto z dedykacją, wzbudzi zachwyt wszystkich, a twoja kreatywność i gest zostaną docenione.

Jeśli więc nie wiesz co kupić żonie na urodziny albo co podarować ukochanemu, podaruj spersonalizowaną sztabkę złota. Kruszec ten nigdy nie straci na wartości, ponieważ jest bardzo odporny na inflację. Ponadto można go zawsze przetopić na coś innego, np. obrączki, kiedy chrześniaczka urośnie, jest to więc bardzo przyszłościowy, racjonalny i praktyczny prezent.

Zakup złota to zawsze inwestycja, ponieważ można na nim zarobić, jeśli ktoś nie doceni unikatowości naszej dedykacji i postanowi w przyszłości spieniężyć nasz podarunek. Jest to więc trafiony prezent, który sprawdzi się niezależnie od okazji i nie zostanie odebrany jako coś niepotrzebnego.

Kiedy warto obdarować bliskiego spersonalizowaną sztabką złota? Dobrym pomysłem jest przede wszystkim chrzest. Sztabka złota z własnym nadrukiem to piękny prezent, wspaniała pamiątka i szlachetny gest. Jako chrzestny możesz w ten sposób pokazać swoją pomysłowość, nieszablonowe myślenie i kreatywność. Goście na pewno będą zaskoczeni twoim podarunkiem, a dziecko w przyszłości na pewno doceni ten gest.

Doskonałym wydarzeniem, które można uświetnić złotem jest także komunia. Dorastające dziecko posiadające wszystko co tylko można z elektroniki, sprzętów sportowych i tym podobnych rzeczy, na pewno uzna spersonalizowaną sztabkę złota za coś nietypowego i przez to cennego, wyjątkowego. W takich chwilach warto podarować złoto z nawiązującym do wydarzenia cytatem, np. złotą myślą czy radą życiową.

Szukając wyjątkowego podarku trudno jest się zdecydować na coś konkretnego. Problemy z wyborem mamy więc także w czasie poszukiwania prezentu na urodziny, imieniny, zdaną maturę czy rocznicę ślubu. To także wyjątkowe chwile, które warto upamiętnić spersonalizowaną sztabką złota z wygrawerowaną dedykacją. Zaletą takiego prezentu na pewno będzie to, że będzie nam przytaczał wyjątkowe momenty z naszego życia oraz przypominał o pokonaniu przeszkód na naszej drodze. W chwilach słabości można sięgnąć po taki podarek i zmotywować się do pracy.

Pamiętaj jednak, aby nie kupić podrobionego złota, żeby prezent nie okazał się oszustwem. Złote sztabki z własnym nadrukiem zawsze warto zamawiać w Mennicy Polskiej, gdzie nabywający ma pewność jego legalności i autentyczności. Mennica zachodniopomorska oferuje np. spersonalizowane sztabki złota na chrzest oraz komunię, zgodne z indywidualnym życzeniem klienta, za niewielką cenę tej dodatkowej usługi.

Moneta bulionowa zamiast złotej sztabki Jeżeli nie chcesz kupować złotej sztabki, nie znasz się na jej zakupie, albo chcesz podarować coś mniejszego i bardziej estetycznego, polecamy złote monety bulionowe. Mogą one być nieco droższe niż sztabka złota, ale za to łatwiej rozpoznasz jej autentyczność i podarujesz bliskiemu coś ładniejszego, co w przyszłości sprzeda za większe pieniądze.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
Służymy wszelką pomocą.