Baza wiedzy

Sztabki złota na prezent

Szukasz wyjątkowego prezentu dla niesamowitej osoby? Chcesz, aby podarunek zrobił dobre wrażenie, udowodnił, że jesteś kreatywny albo po prostu zwrócił się w przyszłości z nawiązką? Nie kupuj zabawek, niepraktycznych przedmiotów oraz odpuść sobie podarowanie tracących na wartości pieniędzy. Zamiast tego podaruj komuś coś wyjątkowego, cennego i trafionego. Podaruj bliskiemu złoto w sztabce lub monecie.

czytaj dalej

Złoto inwestycyjne – sztabki czy monety

Jak zabezpieczyć kapitał własny? Wystarczy zainwestować swoje pieniądze w coś, co nigdy nie traci na wartości, a może dodatkowo przynieść nam zysk. Takimi rzeczami są dzieła sztuki, nieruchomości czy złoto. Zdecydowanie warto przemyśleć ich zakup lub zainwestowanie w nie w jakiś inny sposób, np. poprzez kupno akcji. W poniższym artykule rozwiewamy wątpliwości na temat sztabek złota oraz monet bulionowych. Przeczytaj nasz tekst i dowiedz się w co lepiej zainwestować, na co zwrócić uwagę przy zakupie oraz jakie sztabki złota oferuje ci rynek.

czytaj dalej

Jak i gdzie kupić złoto inwestycyjne

Gospodarkę charakteryzują wahania koniunkturalne na które mają wpływ różnorodne czynniki. Raz jest lepiej, raz nieco gorzej, ale wiedząc, że nadchodzi kryzys, warto zainwestować pieniądze w coś, dzięki czemu nasze oszczędności nie stracą na wartości. Większość osób uważa, że takimi rzeczami są nieruchomości, dzieła sztuki czy złoto. Widać to zwłaszcza w czasie epidemii koronawirusa, ale nie tylko.

czytaj dalej